TWOJE WYMARZONE MIEJSCE WYPOCZYNKU W MALOWNICZYM OTOCZENIU PRZYRODY

 
ZAPRASZAMY ZOBACZ OPINIE

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY SPECJALNEJ

Szanowni Państwo,

Kiedy dobre i ciepłe wiatry przywieją Was pod szczyty Karkonoszy i zechcecie spędzić czas podziwiając Śnieżkę, koniecznie zajrzyjcie do naszej Willi Fen, w której znajdziecie:

      • Fantastyczny odpoczynek
      • Eleganckie pokoje
      • Nadzwyczajną atmosferę

Obiekt nasz znajduje się w ustronnej części Karpacza, zapewniającej kameralność i ciszę – urozmaicaną tylko koncertem leśnych ptaków – a jednak w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczególnie zapraszamy osoby, które poszukują klimatycznych pokoi, wyciszenia, kontaktu z przyrodą oraz wieczornych spotkań z dobrą muzyką i wyśmienitym trunkiem.

WNĘTRZA

Atutem naszej Willi są niepowtarzalnie zaaranżowane wnętrza. Zadbaliśmy o ich klimat, przykładając szczególną uwagę do kolorystyki i jakości wykończenia. 9 dwuosobowych pokoi oraz trzy apartamenty pomieszczą grupę przyjaciół o rożnych gustach – do Państwa wyboru są pokoje de lux oraz pokoje loftowe z przestrzenią wspólną dla ośmioosobowej grupy.

Ponieważ wielu z nas ceni czynny sposób spędzania wolnego czasu, zadbaliśmy o Państwa narty i rowery, przeznaczając specjalne pomieszczenie do ich przechowywania. Tutaj pozostawicie je, nie bojąc się o ich bezpieczeństwo.

W tylnej części obiektu usytuowany jest parking z miejscami postojowymi przypisanymi do danego pokoju. Całość otacza pięknie skomponowany ogród otoczony zieloną ścianą z drzew.

RESTAURACJA

Dla Państwa dyspozycji na dolnym poziomie znajduje się sala restauracyjna z otulonym zielenią ogrodem zimowym, oraz funkcjonującym w godzinach wieczornych barkiem zaopatrzonym w doskonałe alkohole. 

Z wnętrza ogrodu zimowego rozciąga się widok na górujący w oddali szczyt Śnieżki. Dodatkowo, w ciepłe dni, płynący w pobliżu górski potok wzbogaci poranne pyszne śniadanie o doznania „muzyczne”.

karkonosze-szlak

TURYSTYKA

W pobliżu Willi Fen znajdują się liczne szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe. Miłośnicy sportów ekstremalnych także znajdą coś dla siebie. Zimą możecie Państwo korzystać z uroków narciarstwa zjazdowego i biegowego. Jak wiadomo nie tylko sportem żyje człowiek. Karpacz zapewni także ucztę duchową – wystawy, muzea. Wielbiciele innych form rozrywki takich jak baseny, kręgielnie czy dyskoteki z pewnością wybiorą ciekawą propozycję z bogatej oferty turystycznej Karpacza i okolic.